نمایشگاه بین‌ المللی Iran Oil Show ۱۴۰۱

نمایشگاه بین‌ المللی Iran Oil Show ۱۴۰۱

نمایشگاه بین‌ المللی Iran Oil Show ۱۴۰۱ نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۲۳ اردیبهشت تا ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری با شعار «نفت دانش بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

این نمایشگاه میزبان ۱۲۰۰ شرکت داخلی و ۴۴ شرکت یا نمایندگی شرکت‌های خارجی بود. شرکت هایی از کشورهای آفریقای جنوبی، آلمان، اسپانیا، امارات، اوکراین، ایتالیا، بلژیک، سوییس و کره جنوبی در این نمایشگاه حضور داشتند. از مجموع 908 غرفه، ۸۱۵  غرفه مربوط به شرکت‌ها، ۲۳ غرفه مربوط به دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی و۷۰  غرفه مربوط به شرکت دانش‌بنیان، نوپا و پارک‌های فناوری بود.
بیشتر از ۱۰۰ تفاهم‌نامه و قرارداد بین شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت و شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه منعقد گردید. بسیاری از این تفاهم نامه ها و قراردادها میان وزارت نفت با شرکت های دانش بنیان منعقد شده است؛ که نشان از حضور چشمگیر شرکت های دانش بنیان در صنعت نفت، همسو با سیاست گذاری های کلان کشور می باشد.
بخش قابل‌توجهی از این تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها با شرکت‌های دانش‌ بنیان امضا شد و به این ترتیب حضور حداکثری شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت نفت رقم خورد. اتفاقی که همسو با سیاست‌های کلان کشور و ذات صنعت نفت است.
شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا با معرفی محصولات بومی سازی شده استراتژیک ماژول های اولترافیلتراسیون (UF) با نام تجاری AquArya،  به عنوان اولین و تنها سازنده ماژول های اولترافیلتراسیون (UF) پلیمری در ایران، در این نمایشگاه شرکت می کند.
نمایشگاه بین المللی ۱۴۰۱ Iran Oil Show
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت , گاز ,پالایش و پتروشیمی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.