حضور در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش، دوم تا چهارم اسفندماه سال 1400 به میزبانی منطقه آزاد کیش به‌ مدت سه روز برگزار شد.

۳۲۰ شرکت دانش‌بنیان، سازندگان تجهیزات صنعت نفت، بانک‌ها و مؤسسه‌های مالی و اعتباری، شرکت‌های پتروشیمی، پالایشگاه‌های نفت و پتروپالایشگاه‌ها در این رویداد  مشارکت کرده‌اند.  این مقدار مشارکت، رکورد جدیدی در تاریخ برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی حوزه ساخت داخلی و ایرانی‌سازی کالا، تجهیزات، قطعات یدکی، کاتالیست و مواد شیمیایی مصرفی صنعت نفت به‌شمار می‌رود.

همچنین بیش از ۲۴ نشست تخصصی با محورهای تأمین منابع مالی و ابزارهای جدید سرمایه در صنایع پتروشیمی، پتروپالایشی و پالایشی با مشارکت بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های معتبر بازار سرمایه، رویکرد ساخت داخلی تجهیزات ثابت، دوار، کاتالیست و موادشیمیایی، ابزاردقیق و سیستم‌های کنترلی و… در حاشیه این رویداد برگزار گردید.

شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا با معرفی محصولات بومی سازی شده استراتژیک ماژول های اولترافیلتراسیون (UF) با نام تجاریAquArya،  به عنوان اولین و تنها سازنده ماژول های اولترافیلتراسیون (UF) پلیمری در ایران، در این نمایشگاه شرکت نمود.
همچنین در حاشیه این نمایشگاه پس از برپایی ۲۸ همایش و حدود ۷۰۰ نشست دوطرفه، ۲۰۰ تفاهم نامه با شرکت های دانش بنیان فعال در صنعت پتروشیمی و صنایع وابسته منعقد شد. شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا نیز، در راستای همکاری و هم افزایی جهت پیاده سازی و توسعه مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان؛ تفاهم نامه ای با شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی منقعد نموده است.  اخبار بیشتر در مورد این تفاهم نامه را در اینجا بخوانید.
غرفه در نمایشگاه حمایت از تولید داخلبازدیدکنندگان غرفه در نمایشگاه حمایت از تولید داخلسخنرانی دکتر صادقی در همایشنشست تخصصی در غرفهسخنرانی دکتر صادقی رئیس هیات مدیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *