نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در پتروشیمی

حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش، دوم تا چهارم اسفندماه سال 1400 به میزبانی منطقه آزاد کیش به‌ مدت سه روز برگزار شد.

۳۲۰ شرکت دانش‌بنیان، سازندگان تجهیزات صنعت نفت، بانک‌ها و مؤسسه‌های مالی و اعتباری، شرکت‌های پتروشیمی، پالایشگاه‌های نفت و پتروپالایشگاه‌ها در این رویداد  مشارکت کرده‌اند. این مقدار مشارکت، رکورد جدیدی در تاریخ برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی حوزه ساخت داخلی و ایرانی‌سازی کالا، تجهیزات، قطعات یدکی، کاتالیست و مواد شیمیایی مصرفی صنعت نفت به‌شمار می‌رود.

همچنین بیش از ۲۴ نشست تخصصی در حاشیه نمایشگاه برگزار شد. محورهای نشست های مذکور شامل این عناوین بودند: تأمین منابع مالی و ابزارهای جدید سرمایه در صنایع پتروشیمی، پتروپالایشی و پالایشی با مشارکت بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های معتبر بازار سرمایه، رویکرد ساخت داخلی تجهیزات ثابت، دوار، کاتالیست و موادشیمیایی، ابزاردقیق و سیستم‌های کنترلی و سایر عناوین مرتبط

حضور شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در پتروشیمی

شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا به عنوان یک شرکت دانش بنیان، با معرفی محصولات بومی سازی شده استراتژیک ماژول های اولترافیلتراسیون (UF) با نام تجاری AquArya، به عنوان اولین و تنها سازنده ماژول های اولترافیلتراسیون (UF) پلیمری در ایران، در این نمایشگاه شرکت نمود. ماژول های اولترافیلتراسیون آکوآریا با بهره گیری از دانش روز دنیا و تحت نظر متخصصان زبده، قابلیت رقابت با محصولات هم رده خارجی دارند و می توانند به شیوه ای کاربردی و بهینه جایگزین محصولات خارجی در سامانه های تصفیه، بازیابی و بازچرخانی آب و پساب شوند و یاریگر صنایع مختلف کشور در گذر از شرایط دشوار تحریمی باشند.

همچنین در حاشیه نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی پس از برپایی ۲۸ همایش و حدود ۷۰۰ نشست دوطرفه، ۲۰۰ تفاهم نامه با شرکت های دانش بنیان فعال در صنعت پتروشیمی و صنایع وابسته منعقد شد. شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا نیز، در راستای همکاری و هم افزایی جهت پیاده سازی و توسعه مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان؛ تفاهم نامه ای با شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی منقعد نموده است.  اخبار بیشتر در مورد این تفاهم نامه را در اینجا بخوانید.
  • غرفه آبتین پارسیان پیشرو آپادانا در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی
    غرفه آبتین پارسیان پیشرو آپادانا در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.