درباره ما

رویکرد خلاقانه در بازچرخانی پساب

شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا در قالب یک شرکت دانش بنیان، برای نخستین بار در کشور موفق به تولید الیاف میان تهی گردید. اهمیت این دستاورد، در کاربرد آن بویژه درساخت تجهیزات فیلتراسیون، برای مصارف مختلف، بود و در نتیجه بیش از یک  دهه کار، پژوهش، تجربه و تکیه بر کادر فنی متخصص و تسلط بر دانش و فناوری روز دنیا به عنوان “تنها تولیدکننده  ماژول‌ها و غشاهای الیاف میان تهی اولترافیلتراسیون (UF) با برند “AquArya در کشور دست یافت. به کارگیری ماژول های AquArya در سامانه های تصفیه، بازیابی و بازچرخانی آب و پساب گامی کوچک در راستای تحقق “آب پاک برای جهان پاک” بوده است.

در ابتدا این شرکت با نام توکا پارسیان پیشرو با تجاری سازی فناوری غشاهای الیاف میان تهی اولترافیلتراسیون (UF) با برند “AquArya در ادامه دستاوردهای دکتر مرتضی صادقی، مخترع و موسس شرکت، تاسیس شد. سپس با یک سرمایه گذاری راهبردی و تغییر کادر اجرایی و تعریف ماموریتی تازه مبنی بر مدیریت صحیح مصرف آب و حفظ محیط زیست تحت عنوان آبتین پارسیان پیشرو آپادانا تغییر نام داد و با ادامه  فعالیت در زمینه خدمات مهندسی، طراحی، ساخت و اجرا تا کنون مفتخر به همکاري با صنایع مختلف نظير صنایع فولاد، پتروشیمی، صنایع کاشي و… و اجراي پروژه‌هاي موفق در سراسر کشور گردیده است. روزانه بیش از چند ده هزار مترمکعب تولید آب نتیجه فرایند تصفیه، بازیابی و بازچرخانی پساب توسط این شرکت در موسسات و کارخانجات بزرگ تولیدی است.

شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا با بهره گیری از کادر فنی متخصص، تکنولوژی مبتنی بر لبه دانش و ظرفیت تولید سالانه دست کم یکصد هزار ماژول UF در ابعاد مختلف، با داشتن ارتباط پیوسته با شرکت‌های بین‌المللی، همواره درمسیر رشد و تلاش برای گسترش توانمندیها و ارائه خدمات در کلاس جهانی است. این شرکت با توجه به چالش های موجود در تامین منابع آبی و با تمرکز بر توسعه مشتریان و مخاطبین خود در صدد حضور حداکثری در بازار های داخلی، منطقه ای و فرا منطقه ای است تا شاید بتواند  در جلوگیری از بحران­های زیست محیطی پیش رو نقشی شایسته و مفید ایفا نماید.

خدمات قابل ارائه

  • مشاوره، طراحی، ساخت، نصب، راه‌اندازی تصفیه خانه های مبتنی بر فرایندهای بازیابی و بازچرخانی پساب در صنایع مختلف
  • ارائه فرایندها و فناوری های پیشرفته در  تصفیه و بازچرخانی پساب
  • تولید ماژول های اولترافیلتراسیون در اندازه های 4 ، 6 ، 8 و 10 اینچ و با ممبران های مختلف با یک سال گارانتی تعویض و تضمین پنج سال عمر عملکرد
  • طراحی و ساخت سامانه های غشایی نظیر اولترافیلتراسیون جهت زلال‌سازی انواع آب‌های سطحی و زیر زمینی به صورت کاملا اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک بر اساس نیاز مشتری با یک سال ضمانت
  • طراحی، ساخت، نصب، راه‌اندازی و راهبری انواع دستگاه‌های تصفیه آب به روش اسمز معکوس(RO)