تایید عملکرد ماژول AquaArya توسط شرکت پالایش نفت اصفهان

تایید عملکرد ماژول AquaArya توسط شرکت پالایش نفت اصفهان

در تاریخ 1401/01/23 تایید عملکرد ماژول AquaArya توسط شرکت پالایش نفت اصفهان انجام شد. شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا  به عنوان اولین و تنها سازنده ماژول های اولترافیلتراسیون (UF) پلیمری در ایران با نام تجاری AquArya، طی قراردادی، یک پایلوت دو ماژوله اولترافیلتراسیون را به مدت 4 ماه به موازات سامانه اولترافیلتراسیون پالایشگاه نفت اصفهان نصب نمود. این پایلوت در تمام این مدت مورد نظارت بود. پس از طی این زمان، نتایج استفاده از ماژول غشایی اولترافیلتراسیون AquArya را مثبت ارزیابی شد و مشخص شد که محصول AquArya از نظر کیفیت و عملکرد کاملا به نمونه مشابه خارجی برابری می کند و قابلیت جایگزینی در موارد مشابه را دارد. در این تاریخ شرکت پالایش نفت اصفهان گواهی تایید عملکرد محصول AquArya  را صادر نمود.

در شرایط تحریمی و مشکلات اقتصادی کشور که تامین، نگهداری و دریافت خدمات پشتیبانی محصولات های-تک برای پالایشگاه های داخلی با دشواری های فراوان همراه است؛ تولید چنین محصولاتی در داخل کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به خصوص که این محصولات از نظر کیفیت و عملکرد قابلیت برابری با محصولات مشابه خارجی را دارند و از نظر هزینه تامین، نصب و نگهداری نیز بسیار به صرفه تر هستند.

شرکت آبتین پارسیان پیشرو آپادانا  به عنوان یک شرکت دانش بنیان، با بهره گیری از کادر فنی متخصص، تکنولوژی مبتنی بر لبه دانش و ظرفیت تولید سالانه دست کم یکصد هزار ماژول اولترافیلتراسیون (UF) پلیمری در ابعاد مختلف، با داشتن ارتباط پیوسته با شرکت‌های بین‌المللی، همواره در مسیر رشد و تلاش برای گسترش توانمندی ها و ارائه خدمات در کلاس جهانی است. محصولات این شرکت می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای محصولات مشابه خارجی باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.